RQ73C2A4K64BTD
MFR.Part #
RQ73C2A4K64BTD
JLCPCB Part #
C4258399
Description
-55℃~+155℃ 200mW 4.64kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS