RP73D2A511KBTG
MFR.Part #
RP73D2A511KBTG
JLCPCB Part #
C4059615
Description
-55℃~+155℃ 125mW 511kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS