RP73D2A51K1BTG
MFR.Part #
RP73D2A51K1BTG
JLCPCB Part #
C4226758
Description
-55℃~+155℃ 125mW 51.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS