RP73D2A47K5BTG
MFR.Part #
RP73D2A47K5BTG
JLCPCB Part #
C4059134
Description
-55℃~+155℃ 125mW 47.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS