RP73D2A33R2BTG
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
RP73D2A33R2BTG
JLCPCB Part #
C4073473
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 33.2Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS