RP73D2A43R2BTG
MFR.Part #
RP73D2A43R2BTG
JLCPCB Part #
C3987489
Description
-55℃~+155℃ 125mW 43.2Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS