RP73D2A32R4BTG
MFR.Part #
RP73D2A32R4BTG
JLCPCB Part #
C4264535
Description
-55℃~+155℃ 125mW 32.4Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS