RP73D2A261RBTDF
MFR.Part #
RP73D2A261RBTDF
JLCPCB Part #
C1718451
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 261Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±150ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS