H81K02BCA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H81K02BCA
JLCPCB Part #
C1406836
Package
Plugin
Description
1.02kΩ 250mW ±0.1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS