RP73D2A23K7BTG
MFR.Part #
RP73D2A23K7BTG
JLCPCB Part #
C4173681
Description
-55℃~+155℃ 125mW 23.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS