RP73D2A17K8BTDF
MFR.Part #
RP73D2A17K8BTDF
JLCPCB Part #
C1718781
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 17.8kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS