RN73H2ATTD24R6C50
MFR.Part #
RN73H2ATTD24R6C50
JLCPCB Part #
C2539218
Description
-55℃~+155℃ 125mW 24.6Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS