RG2012P-49R9-W-T5
MFR.Part #
RG2012P-49R9-W-T5
JLCPCB Part #
C1711456
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 49.9Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS