CRGH2512F90R9
MFR.Part #
CRGH2512F90R9
JLCPCB Part #
C1705704
Description
-55℃~+155℃ 250V 2W 90.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS