RP73D1J953RBTG
MFR.Part #
RP73D1J953RBTG
JLCPCB Part #
C4320508
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 953Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS