RP73D1J9K09BTG
MFR.Part #
RP73D1J9K09BTG
JLCPCB Part #
C4251437
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 9.09kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS