RP73D1J30K9BTG
MFR.Part #
RP73D1J30K9BTG
JLCPCB Part #
C3922359
Description
-55℃~+155℃ 100mW 30.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS