HV03WAJ0365T5E
MFR.Part #
HV03WAJ0365T5E
JLCPCB Part #
C2778897
Description
-55℃~+155℃ 100mW 200V 3.6MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS