H8619KDCA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H8619KDCA
JLCPCB Part #
C1405510
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 250mW 619kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS