RP73D1J73K2BTG
MFR.Part #
RP73D1J73K2BTG
JLCPCB Part #
C4100888
Description
-55℃~+155℃ 100mW 73.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS