RP73D1J76K8BTG
MFR.Part #
RP73D1J76K8BTG
JLCPCB Part #
C4286547
Description
-55℃~+155℃ 100mW 76.8kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS