RP73D1J7K68BTG
MFR.Part #
RP73D1J7K68BTG
JLCPCB Part #
C3941831
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 7.68kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS