T77S1D10-03
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
T77S1D10-03
JLCPCB Part #
C6278782
Package
Plugin
Description
-30℃~+85℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 10A 10ms 30V@DC、250V@AC 3V 4ms AgCdO Plugin Power Relays