CRGV2512F53K6
MFR.Part #
CRGV2512F53K6
JLCPCB Part #
C5629561
Description
-55℃~+125℃ 1W 53.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS