RP73D1J3K83BTG
MFR.Part #
RP73D1J3K83BTG
JLCPCB Part #
C4285696
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.83kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS