RE0603FRE07953RL
MFR.Part #
RE0603FRE07953RL
JLCPCB Part #
C6642177
Description
-55℃~+155℃ 100mW 953Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS