CRG1206F560R
MFR.Part #
CRG1206F560R
JLCPCB Part #
C2097943
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 560Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS