RP73D1J34RBTG
MFR.Part #
RP73D1J34RBTG
JLCPCB Part #
C4222508
Description
-55℃~+155℃ 100mW 34Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS