RP73D1J294RBTG
MFR.Part #
RP73D1J294RBTG
JLCPCB Part #
C4223529
Description
-55℃~+155℃ 100mW 294Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS