RP73D1J28RBTG
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
RP73D1J28RBTG
JLCPCB Part #
C3918379
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 28Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS