RP73D1J26K1BTG
MFR.Part #
RP73D1J26K1BTG
JLCPCB Part #
C3963664
Description
-55℃~+155℃ 100mW 26.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS