3522100KJT
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
3522100KJT
JLCPCB Part #
C2088987
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 250V 3W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS