RP73D1J174RBTG
MFR.Part #
RP73D1J174RBTG
JLCPCB Part #
C4114646
Description
-55℃~+155℃ 100mW 174Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS