CRGCQ0402J3R3
MFR.Part #
CRGCQ0402J3R3
JLCPCB Part #
C2082582
Description
-55℃~+155℃ 3.3Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS