RT0603CRC0782RL
MFR.Part #
RT0603CRC0782RL
JLCPCB Part #
C2141270
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 82Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS