RP73D1J127KBTG
MFR.Part #
RP73D1J127KBTG
JLCPCB Part #
C4100738
Description
-55℃~+155℃ 100mW 127kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS