RP73D1J124KBTG
MFR.Part #
RP73D1J124KBTG
JLCPCB Part #
C4018488
Description
-55℃~+155℃ 100mW 124kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS