RP73D1J10R5BTG
MFR.Part #
RP73D1J10R5BTG
JLCPCB Part #
C4333335
Description
-55℃~+155℃ 10.5Ω 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS