ROX5SSJ130R
MFR.Part #
ROX5SSJ130R
JLCPCB Part #
C3485571
Description
-55℃~+200℃ 130Ω 5W Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS