ROX5SSJ15K
MFR.Part #
ROX5SSJ15K
JLCPCB Part #
C3474245
Description
-55℃~+200℃ 15kΩ 5W Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS