ROX5SSJ12R
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
ROX5SSJ12R
JLCPCB Part #
C3509546
Package
Plugin
Description
-55℃~+200℃ 12Ω 5W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS