H842K2BYA
MFR.Part #
H842K2BYA
JLCPCB Part #
C1408455
Description
-55℃~+155℃ 250mW 42.2kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS