ROX5SJ510K
MFR.Part #
ROX5SJ510K
JLCPCB Part #
C1368171
Description
-55℃~+200℃ 510kΩ 5W Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS