ROX5SJ10R
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
ROX5SJ10R
JLCPCB Part #
C1400738
Package
Plugin
Description
-55℃~+200℃ 10Ω 5W Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS