RU73X1J200RLTDF
MFR.Part #
RU73X1J200RLTDF
JLCPCB Part #
C4239123
Description
-55℃~+155℃ 200Ω 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS