ROX2SJ270R
MFR.Part #
ROX2SJ270R
JLCPCB Part #
C1366578
Description
-55℃~+200℃ 270Ω 2W Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS