CPF0603B43RE1
MFR.Part #
CPF0603B43RE1
JLCPCB Part #
C2075330
Description
-55℃~+155℃ 43Ω 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS