H84K32BZA
MFR.Part #
H84K32BZA
JLCPCB Part #
C1406211
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.32kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS