ROX05SJ750R
MFR.Part #
ROX05SJ750R
JLCPCB Part #
C3555242
Description
-55℃~+130℃ 500mW 750Ω Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS