C3A100RJT
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
C3A100RJT
JLCPCB Part #
C1404431
Package
Plugin
Description
-55℃~+200℃ 100Ω 3W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS